Florida Reality Management

Kupno nieruchomości na Florydzie od spółki Florema nie kończy naszej współpracy, ale ją zaczyna...

Witamy Państwa na stronach spółki Florema – Florida Reality Management. Spółka Florema oferuje Państwu kompletny serwis w zakresie wynajmu, zarządu i kupna nieruchomości na Florydzie.

Konkretnie chodzi o następujące usługi:

  • Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  • Sprzedaż domów na Florydzie
  • Wynajem apartamentów na Florydzie
  • Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  • Zapewnienie wynajmu na okres, gdy nie będą Państwo korzystać ze swojej nieruchomości
  • Doradztwo finansowe i podatkowe związane z kupnem posiadłości na Florydzie

Spółka Florema specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie domów, luksusowych willi i innych posiadłości na Florydzie. Na terenie południowo-zachodniej Florydy specjalizujemy się w miastach Cape Coral, Naples, Sarasota i Bradenton. Na wschodnim wybrzeżu Florydy w miastach Palm Beach, Fort Lauderdale, Miami, Miami Beach, Key Biscayne i innych, jednak nie stanowi dla nas problemu zapewnienie jakiejkolwiek nieruchomości na Florydzie.

Sarasota BayFloryda – sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości Floryda jest naszą specjalizacją i dlatego zaoferowanie jakiejkolwiek nieruchomości na Florydzie nie stanowi problemu. Jeśli są Państwo zainteresowani tylko wynajęciem domu na Florydzie, wystarczy wejść do sekcji „wynajem nieruchomości Floryda” i wybrać sobie dom zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. Mogą mieć Państwo dom nad kanałem wodnym i swoją łódź kotwiczyć bezpośrednio koło domu, a jeśli lubią Państwo grać w golfa, mogą mieć Państwo dom koło pola golfowego. Konkretne miasto, rejon lub interesujący punkt pomoże Państwu znaleźć mapa Florydy.

Floryda – wynajem nieruchomości

Florida Wynajem domów Floryda wykorzystują także tenisiści, którzy w zimie trenują w którymś z miejscowych klubów lub jeżdżą do pobliskiej Nick Bollettieri Tennis Academy w Bradenton. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje też kompleksowy zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie. Ze względu na to, że w ostatnim czasie rośnie zainteresowanie wynajmem domów na Florydzie zarówno ze strony niemieckich, jak i czeskich klientów, zapewnienie wynajmu nieruchomości Floryda nie stanowi problemu.

Wierzymy, że właśnie na naszej stronie www.florema.cz znajdą Państwo wyczerpujące informacje o Florydzie i skorzystają Państwo z naszej oferty „sprzedaż nieruchomości Floryda” lub „wynajem nieruchomości Floryda”.

Na Państwa wizytę cieszą się i przyjemnego urlopu na Florydzie życzą 

Robert Schäfer i Martina DeLoach

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW