Coral Gables Floryda

Coral Gables – spokojny rejon rezydencyjny

Coral Gables Florida jest spokojną, luksusową dzielnicą rezydencyjną South Miami Beach. Ciekawostką jest, że Coral Gables Florida było pierwszym w szczegółach zaplanowanym miastem na Florydzie i powstało wskutek osuszenia kilkudziesięciu kilometrów kwadratowych bagien. Warto też wspomnieć bardzo znane Lowe Art Muzeum w Coral Gables.

Coral Gables – zamożna dzielnica

Ta zamożna dzielnica wybudowana wzdłuż wybrzeża i boisk golfowych czerpała inspirację z najlepszych stylów architektonicznych Europy, które przeniesiono do nowego świata. Bez względu na zróżnicowaną architekturę swoich domów mieszkańcy Coral Gables Florida mają jedną wspólną budowlę i jest nią Venetian Pool (Jezioro Weneckie), prawdopodobnie najbardziej luksusowe kąpielisko świata. Powstało w miejscu pierwotnego wykopaliska korali w 1924 roku, a jego częścią jest romantyczny ogród z wodospadem i jaskiniami. Odrobinę na północ na skraju Coconut Grove znajduje się renesansowy pałac Vizcaya, który kazał zbudować James Deering w 1912 roku. Częścią tego pałacu jest 10 akrów wspaniałego ogrodu.

Sprzedaż nieruchomości w Coral Gables

Sprzedaż nieruchomości, domów i posiadłości w Coral Gables Florida jest oczywiście częścią działalności spółki Florema. Wille i domy w Coral Gables są przeważnie usytuowane nad kanałem wodnym, po którym bez problemów dostaną się Państwo na otwarte morze. Obecnie spółka Florema ma już ponad 500 domów i willi na sprzedaż w Coral Gables Florida.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW