Fisher Island Floryda

Fisher Island – najbardziej luksusowe miejsce na południowej Florydzie

Fisher Island należy do najbardziej luksusowych miejsc na południowej Florydzie. Chodzi o prywatną wyspę oddaloną zaledwie o kilkaset metrów od South Miami Beach. Wyspę łączy z lądem tylko prom, który kursuje między Miami i Fisher Island co 20 minut. Ponieważ chodzi o prywatną wyspę, gdzie swoje wille i rezydencje mają najbogatsi i najsławniejsi ludzie (między innymi Andre Agassi, Boris Becker, Ricky Martin, Madonna, Julia Roberts, Olprah Winfrey, Robert Redford...i inni), wstęp jest dozwolony tylko z kartą rezydenta. Nikogo innego ochrona nie wpuści na wyspę, ewentualnie na prom. Goście dwóch hoteli, które znajdą Państwo na wyspie, muszą przed przyjazdem poddać się sprawdzeniu przez prywatną służbę bezpieczeństwa Security of Fisher Island. Sama wyspa także ma swoją służbę bezpieczeństwa, według wielu rezydentów chodzi o jedno z najbezpieczniejszych miejsc w USA.

Fisher Island – wspaniałe plaże, luksusowa obsługa

Wyspa oferuje oczywiście wszelki luksus i usługi dla swoich mieszkańców, między innymi: pole golfowe, kompleks kąpielowy, 14 oświetlonych kortów tenisowych, przystań dla jachtów, centra fitness ... itd. Fisher Island ma też wspaniałe piaszczyste plaże i luksusowy plażowy clubhouse.

Sprzedaż i wynajem nieruchomości na Fisher Island

Fisher Island nie brakuje w ofercie spółki Florema. Spółka Florema ma w ofercie nieruchomości na wyspie Fisher Island Florida w cenach od 750.000 USD do 36.000.000 USD. Ze względu na to, że chodzi o absolutnie ekskluzywne nieruchomości, przed obejrzeniem nieruchomości wymagamy od naszych klientów wykazania dobrej opinii. Fisher Island ma powierzchnię 0,9 km2, 467 stałych mieszkańców, podlega pod Miami-Dade County, a ZIP Code (kod poczt.) wyspy to 33109 i 33139.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW