Sunny Isles Beach

Sunny Isles Beach - luksusowe hotele i rezydencje

Rejon Sunny Isles Beach Florida, który znajduje się na północ od Miami Beach, jest znany przede wszystkim z luksusowych hoteli i rezydencji. Góruje nad nimi kilka budynków Trump Toner znanego miliardera z Nowego Jorku Donalda Trumpa.

Wspaniałe plaże w Sunny Isles Beach

Rejon ten ma kilka kilometrów wspaniałych plaż, które są otoczone luksusowymi hotelami. Nocne życie w Sunny Isles Beach nie jest tak ożywione jak w South Miami Beach, dlatego większość odwiedzających wybiera się w poszukiwaniu rozrywek i nocnego życia na Ocean Drive w South Miami Beach. Przejazd taksówką do Miami lub Miami Beach kosztuje ok. 20 USD.  

Sprzedaż nieruchomości w Sunny Isles Beach

Spółka Florema oferuje oczywiście kilkaset nieruchomości na sprzedaż w Sunny Isles Beach Miami Beach. Chodzi w większości o nowe budynki z luksusowymi apartamentami, których dziesiątki wyrosły w ostatnim okresie. Zakup nieruchomości, posiadłości i kondominiów w Sunny Isles Beach Florida jest przeważnie traktowany jak inwestycja, a spółka Florema zapewnia późniejszy wynajem posiadłości w Miami Beach Sunny Isles Beach.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW