Boca Raton Floryda

Spokojne miasto Boca Raton  

Boca Raton jest spokojnym miastem dla osób najbogatszych, słynie ze swoich luksusowych hoteli, sklepów i restauracji. Wille i rezydencje w Boca Raton, należące do najbogatszych, ciągną się wzdłuż całego wybrzeża, są zbudowane przeważnie w stylu neohiszpańskim i są architektonicznym skarbem tego rejonu.

Najsłynniejszą budowlą w Boca Raton jest bezsprzecznie hotel Boca Raton Resort, który wzniósł Addison Mizner jeszcze jako hotel Cloister w 1926 roku i w owym czasie był to najdroższy hotel na świecie. Ekscentryczny architekt Mizner urządził go eleganckimi meblami i aż roiło się tu od słynnych osobistości. Jego panowanie nie trwało jednak długo, po roku użytkowania hotelu Mizner popadł w nędzę, nowy właściciel otworzył go już pod nową nazwą Boca Raton Hotel and Club.

W Boca Raton są także wspaniałe piaszczyste plaże, gdzie mogą Państwo spędzić przyjemne popołudnie lub wstąpić do pobliskich kawiarni czy restauracji.

Boca Raton – sprzedaż i wynajem nieruchomości

Ze względu na wysokie ceny i absolutną ekskluzywność spółka Florema oferuje nieruchomości w Boca Raton w ograniczonej liczbie. Ceny domów i willi w Boca Raton mogą się wahać nawet w okolicy 30.000.000,-USD. Spółka Florema oferuje oczywiście także domy i wille do wynajęcia w Boca Raton, jednak ceny są odpowiednie do ekskluzywnej lokalizacji. Wynajem domu lub willi w Boca Raton może kosztować nawet 50.000,- na miesiąc, zależnie do położenia i wielkości willi. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie w Boca Raton nie odnotowała nawet w okresie kryzysu hipotecznego żadnego spadku, a ceny domów, willi i rezydencji w Boca Raton pozostały na tym samym poziomie.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW