Miami Beach Floryda

Riwiera Stanów Zjednoczonych – Miami Beach

Miami Beach Florida jest także nazywane Riwierą Stanów Zjednoczonych. Miami Beach jest miastem, gdzie urlop może spędzić zarówno rodzina z dziećmi, jak i młodzi ludzie, którzy chcą użyć nocnego życia. Miami Beach stało się ikoną Florydy, dlatego domy kupiła tu większość gwiazd Hollywood i do dziś statki wycieczkowe pływają wokół takich wysp, jak Star Island lub Palm Island, a przewodnicy pokazują, gdzie mieszkają np.: Robert Redford czy John Travolta.  

Art Deco District w Miami Beach

Na 5th Street zaczyna się znana dzielnica Art Deco District, która ciągnie się ok. 2 km. To dzielnica, która pulsuje życiem przez 24 godziny na dobę i każdy, kto chce użyć nocnego życia, poszaleć w barach czy klubach, znajdzie coś dla siebie. Miami Beach to także raj dziwactw i ekstrawagancji, każdy, kto odwiedzi takie kluby, jak Les Violins lub Tobacco Road, może się o tym przekonać.

Sprzedaż nieruchomości w Miami Beach

Spółka Florema oferuje obecnie już ponad tysiąc nieruchomości, domów i posiadłości na sprzedaż w Miami Beach. Chodzi o domy i apartamenty na sprzedaż w Miami Beach Florida w cenach od 80.000 USD do 45.000.000 USD. Wierzymy, że każdy, kto chciałby kupić nieruchomość na Florydzie w Miami Beach, wybierze sobie coś z naszej oferty.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW