Fort Lauderdale Floryda

Plaże i okolica Fort Lauderdale

Fort Lauderdale jest spokojniejszym miastem ok. 20 km na północ od Miami i chociaż jest mniejsze, niczego mu nie brakuje. Ma piękne plaże, część śródmiejską (downtown), nocne życie i swoją własną historię. Plaże w okolicy Fort Lauderdale odznaczają się europejską elegancją, a architektura nadmorskiej promenady robi duże wrażenie i nie ma sobie równej na Florydzie. Piesi mają pierwszeństwo przed samochodami, a pobliskie restauracje i kawiarnie zachęcają do wizyty. Smakosze z pewnością znajdą coś dla siebie przy jednej z głównych alei Las Olas Blvd. Las Olas Blvd. słynie także jako jedno z najlepszych miejsc na zakupy na Florydzie. Odwiedzający cenią to, że Fort Lauderdale jest dostępne finansowo i bardzo bezpieczne.

Fort Lauderdale = Amerykańska Wenecja

Miasto Fort Lauderdale jest też nazywane Amerykańską Wenecją, ma łącznie ok. 480 km kanałów wodnych, które można przepłynąć łodzią lub statkiem wycieczkowym. Do poruszania się po Fort Lauderdale można wykorzystać także wodne taksówki.

Fort Lauderdale – sprzedaż i wynajem nieruchomości

Jeśli chodzi o sprzedaż i wynajem nieruchomości, w Fort Lauderdale ceny są trochę niższe niż w Miami i okolicy. Oferta sprzedaży domów w Fort Lauderdale jest obszerna i obejmuje około 380 willi, domów i apartamentów. Sprzedaż domów, willi i apartamentów w Fort Lauderdale wciąż rośnie. W ofercie jest też bogata oferta foreclosures, a spółka Florema ma dostęp do aukcji foreclosures – domów zajętych przez amerykańskie banki po kryzysie hipotecznym. Spółka Florema oferuje oczywiście także domy, wille i apartamenty na wynajem w Fort Lauderdale – Floryda.

Wszystkie domy oferowane przez spółkę Florema są przejrzyście posegregowane w sekcjach: „Nieruchomości Floryda sprzedaż” i "Nieruchomości Floryda wynajem”.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW