Palm Beach Floryda

Palm Beach – idealne miejsce dla florydzkich miliarderów

Jeśli istnieje jakieś idealne miejsce dla florydzkich miliarderów, jest to właśnie Palm Beach. W tym eleganckim, drogim i ekskluzywnym miejscu są także te najbardziej ekskluzywne wille i rezydencje. Miasto to założył w 1884 roku Henry Flagem – właściciel Standard Oil dla swoich bogatych i słynnych przyjaciół. W 1894 roku zbudował dla nich hotel Royal Poinciana, a w 1896 roku hotel The Breakers, który do dziś jest imponującym centrum Palm Beach. W Palm Beach obowiązują najsurowsze ustawy dotyczące zwalczania hałasu. Kierowcom nie wolno tu używać klaksonu, a maszyn, np. kosiarek, można używać tylko w godz. od 9 do 17.

Białe plaże w Palm Beach  

W Palm Beach są długie plaże z bielutkim piaskiem, nie brakuje też nocnego życia. To przeważnie toczy się w miejscowych barach, jak Bradley’s na placu Bradley Place lub North County Road, który oferuje muzykę na żywo. Palm Beach słynie też z żółwi zielonych, jadalnych (Chelonia mydas), które ważą do 200 kg i co roku przypływają złożyć jaja na Jupiter Beach Resort. W tym okresie cała plaża jest ściśle chroniona przez tak zwaną Turtle Watch (żółwia straż) i wstęp na nią jest surowo wzbroniony. Zwiedzanie jest możliwe tylko z przewodnikiem i wyłącznie w określonych godzinach.

Palm Beach – sprzedaż i wynajem nieruchomości

Nieruchomości w Palm Beach należą do najbardziej ekskluzywnych, jakie można kupić na Florydzie. Wille i rezydencje na sprzedaż w Palm Beach także są w ofercie spółki Florema, ale sprzedaż odbywa się w odrębny sposób. Obejrzenie willi lub rezydencji na sprzedaż w Palm Beach jest możliwe dopiero po potwierdzeniu dobrej opinii klienta. Spółka Florema oferuje również wille i rezydencje na wynajem w Palm Beach i West Palm Beach. Ze względu na to, że Palm Beach jest rejonem absolutnie ekskluzywnym, odpowiadają temu także ceny za wynajem.

Domy na Florydzie w rejonie Palm Beach i West Palm Beach nie odnotowały jako nieliczne żadnego spadku cen i nie znajdą tu Państwo praktycznie żadnych foreclosures – domów zajętych przez amerykańskie banki. Oferta domów w Palm Beach jest przejrzyście zestawiona w sekcji: domy Floryda sprzedaż

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW