Miami Floryda

Miami jest chyba najbardziej znanym miastem Florydy.  

Niektórzy uważają Miami za raj dla miłośników nocnego życia, a inni za idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Każdy, kto postanowi odwiedzić Miami, Miami Beach lub okolice, z pewnością wybierze coś z nieprzebranej oferty usług, działań i ciekawostek. Mimo że wielu martwi zbyt swobodne nocne życie, mieszkańcy Miami i Miami Beach są przekonani, że nie ma lepszego miejsca na urlop niż Miami.

Rezerwaty przyrody w Miami

Jako jedyne miasto w USA Miami ma praktycznie tuż za granicą miasta dwa rezerwaty przyrody, to znaczy Everglades ze słynnymi aligatorami i Key Biscayne ze światowej sławy Seaquarium (oceanarium) z delfinami i orkami. Miami International Airport jest jednym z największych lotnisk na świecie, a port w Miami, skąd startują rejsy wycieczkowe, jest największy na świecie.

Miami – sprzedaż i wynajem nieruchomości  

Spółka Florema zapewnia oczywiście wynajem nieruchomości w Miami i Miami Beach – już od 120 USD za dzień. Na Florydzie w Miami i Miami Beach stale rośnie też sprzedaż nieruchomości, spółka Florema oferuje już ponad 350 wilii, domów i apartamentów w tym rejonie. Spółka Florema oferuje także domy na Florydzie zajęte przez banki – foreclosures Florida są dobrą inwestycją ze względu na bardzo niskie ceny.

Wierzymy, że spodoba się Państwu w Miami i jego okolicy, gdy już tu Państwo przeżyją urlop czy postanowią zainwestować w zakup nieruchomości na Florydzie w Miami lub jego okolicy. Bogatą ofertę domów na sprzedaż znajdą Państwo w sekcji „nieruchomości Floryda sprzedaż domów”.

 
Aventura Mallt Bimini Bay Lombard Odier pictet Mercedes Benz Bollettieri BMW